Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish Turkish

Nowości Salmo na 2009 rok

08. 11. 05
Wpis dodał: Kulashaker
Odsłony: 8411
salmo-nowosci-07
 
Właśnie otrzymaliśmy jeszcze ciepłe nowości Salmo na 2009 rok. W przyszłym sezonie pojawią się 3 nowe modele i 4 całkowicie nowe wersje kolorystyczne. W serii Executor pojawiły się 2 bardzo ciekawe kolory: Rainbow trout ( RBT ) i Real Dace (RD).
 
salmo-nowosci-04Pierwszy z nich powstał głównie z myślą o łowcach pstrągów potokowych, jednak kolor ten powinien się sprawdzić również na szczupakach i sandaczach. RD to kolejna już odsłona nieśmiertelnego jelca. W tym przypadku odwzorowanie naturalnego ubarwienia jest niemal idealne. salmo-nowosci-01Myślę że jeszcze tej jesieni szczupaki i okonie oszaleją na punkcie tego koloru. RD z pewnością stanie się również celem pstrągarzy, łowców okazów, którzy już wcześniej executora 7cm uznali za prawdziwego killera na okazałe potokowce. Kolejnym nowym kolorem, który trafi do modeli: Bullhead i Minnow SDR, jest Clown Yellow Perch (CYP). To typowy „agresor” , który na pewno docenią salmonidy oraz szczupaki, sandacze i okonie. Równie agresywne barwy przybrały modele: Pop i Chubby Darter. Mowa tu o kolorze Yellow Perch (YP). Z pewnością warto go zabrać na pierwszomajowe szczupaki i okonie. Znany już z poprzednich lat i bardzo popularny w naszym kraju Hot Perch (HP) tym razem trafił do przynęt powierzchniowych tj. Rovera i Spittin Rovera oraz wertykalnego Zippera.
 
Zmiany salmo-nowosci-02 nie ominęły także hitu Salmo ostatnich 2 lat – Thrilla. W sezonie 2009 pojawi się nowa wielkość tj. 9 cm. Trzy sprawdzone kolory pozostaną bez zmian, jednak ten rozmiar daje nowe możliwości łowcom boleni i nie tylko. Masa nowego thrilla to aż 22 gramy. salmo-nowosci-05Wobler uzyskał w ten sposób niesamowicie daleki zasięg co z pewnością docenią łowcy boleni żerujących na przeciwnym brzegu lub np. w przypadku Wisły czy Odry na dalekich rafach i przykosach.  
 
W modelach typowo trollingowych również będą 2 nowości. Pojawi się Whitefish 13SDR i 18SDR. Pierwszy z nich, w trollingu schodzi do 7 a drugi nawet do 10 metrów głębokości !!!!
 
salmo-nowosci-03
 
Poza Whitefishami, opisane nowości pojawią się pod koniec tego tygodnia w sprzedaży. Serdecznie zapraszamy do sklepów. 
 
Łukasz Marczyński

Partnerzy

https://www.moczykije.pl/przynety-i-zanety/252-nowosci-salmo-na-2009-rok.html
Do góry