Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish Turkish

Branie na morsa

08. 03. 01
Wpis dodał: Kulashaker
Odsłony: 6162
klenkozakiewicz Pięknym kleniem postanowił pochwalić się nam Michał Kozakiewicz z koła PZW w Międzychodzie. Złowił ją 2 listopada w Warcie w Międzychodzie. – Na ryby wybrałem się o godzinie 10.00. Zabrałem ze sobą spinning Jaxon o długości 2,10 metra, z kołowrotkiem Jaxon Turbo VX350, na który nawinąłem żyłkę 0,31 Byron. Jak zawsze, zabrałem ze sobą spory zapas przeróżnych wahadłówek, które podczas łowienia co jakiś czas zmieniam – tłumaczy wędkarz.
- Po około 45 minutach „biczowania” wody poczułem dosyć mocne szarpnięcie. Miało to miejsce na pograniczu szybkiego i nieco wolniejszego nurtu. W pierwszej chwili pomyślałem, że mam na haku bolenia. Jednak po kilku minutach walki, kiedy miałem już rybę przy brzegu, okazało się jednak, że to ładny kleń, który połakomił się na błystkę Mors 1 – opowiada. Jak się później okazało, zdobycz ważyła 2,15 kg i mierzyła 52 cm. Kleń ten „załapał” się już do grona naszych brązowych medalistów.
 
Więcej informacji na temat ryb złowionych przez pana Michała Kozakiewicza znajdziecie w weekendowym wydaniu Gazety Lubuskiej.
 
 

Partnerzy

https://www.moczykije.pl/taaaka-ryba/233-branie-na-morsa.html
Do góry