Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish Turkish

Targi "NA RYBY" Poznań 2008

08. 01. 22
Wpis dodał: Kulashaker
Odsłony: 5608
logo Jak NA RYBY, to w Poznaniu!
 
W drugi weekend lutego w Poznaniu zagoszczą największe sławy polskiego i światowego wędkarstwa. Między 8 a 10 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się VIII Targi Sprzętu Wędkarskiego NA RYBY.  
 
 
Targi są okazją do nawiązania cennych kontaktów biznesowych, spotkania wytrawnych wędkarzy oraz poznania oferty wędkarskiej na nowy sezon 2008. Nowości – m.in kołowrotki, przynęty, zanęty, wędki, odzież i sprzęt pływający - zaprezentują producenci, importerzy i dystrybutorzy sprzętu wędkarskiego.
 
Tradycyjnie pierwszy dzień targowy przeznaczony jest dla handlowców. Kolejne dwa dni otwarte będą dla publiczności.  
 
Ekspozycji towarzyszy program wydarzeń obfitujący w spotkania ze znanymi zawodowcami wędkarstwa, projekcje filmów i pokazy dyscypliny rzutowej wędkarstwa. Niezwykłym wydarzeniem będzie spotkanie z Bobem Nudd’em - wielokrotnym mistrzem świata w wędkarstwie spławikowym. Przyjedzie on do Poznania na zaproszenie firmy SPORT-FISH. Zachęcamy również do udziału w panelu dyskusyjnym z udziałem Zbigniewa Hukałowicza i Hadriana Radziejewskiego, podczas którego zawodowcy opowiedzą o wędkarstwie na najwyższym, światowym poziomie oraz w pokazach filmów o niezwykłych wyprawach do Kenii, wybrzeży Oceanu Indyjskiego oraz do północnej Kanady. Kolejną atrakcją będzie casting do filmu o tematyce wędkarskiej oraz konkursy z cennymi nagrodami m.in. wyprawa na norweską wyspę Hitra. 
 
W niedzielę odbędzie się aukcja sprzętu wędkarskiego. Biorąc udział w licytacji będzie można nabyć wędkarski ekwipunek po korzystnych cenach i jednocześnie przyczynić się do zarybianie polskich rzek.  
 
Równolegle z targami NA RYBY odbędą się pierwsze Targi Akwarystyczne AQUAZOO, na których będzie można zobaczyć piękne okazy ryb, bujną roślinność oraz zapoznać się ze sprzętem i akcesoriami potrzebnymi do właściwej pielęgnacji akwarium. 
 
Wszystkie atrakcje odbędą się w pawilonie 7A Międzynarodowych Targów Poznańskich (wejście od ul. Śniadeckich i od ul. Głogowskiej). Targi czynne będą w piątek od 10.00 do 18.00, (tylko dla handlowców), w sobotę od 10.00 do 17.00, a w niedzielę od 10.00 do 16.00. 
 
Szczegóły programu znajdują się na stronie www.naryby.mtp.pl
 
Więcej informacji:
Katarzyna Jardanowska
Zespół Public Relations Produktów
Tel. 61 869 23 76
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!! 

Partnerzy

https://www.moczykije.pl/start/aktualnosci/221-targi-na-ryby-poznan-2008.html
Do góry