Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish Turkish

Lamiglas i Corona Fishing - wędkarski top class!

08. 11. 06
Wpis dodał: Kulashaker
Odsłony: 5842
corona_fishing

 

Corona Fishing podpisała umowę dystrybucję produktów amerykańskiej firmy Lamiglas. Lamigas to światowa marka z najwyższej półki, która zdobyła wiodącą pozycję na rynkach międzynarodowych, dzięki najbogatszej i najbardziej różnorodnej ofercie wędek.

„Możesz nie potrzebować każdej wędki, którą wyprodukujemy. Ale my stworzymy każdą wędkę jaką kiedykolwiek zapragniesz". Tak właśnie brzmi motto Lamiglas - powiedział Remigiusz Kopiej Dyrektor Zarządzający Corona Fishing. Motto idealnie odzwierciedla filozofię tej firmy, jej podejście do rynku wędkarskiego i możliwości produkcyjne.”
 
400 modeli wędzisk pod jedną marką!
 
Produkty Lamiglas dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego wędkarza, tak aby pomóc mu osiągać jak najlepsze rezultaty podczas wędkarski wypraw. Dlatego ogromne wrażenie na klientach robi katalog, w którym znajduje się ponad 400 modeli specjalistycznych wędzisk. Oferta Lamiglas pozwala na osiągnięcie stanu najwyższego zadowolenia, bowiem wędkarz czuje kontrolę nad każdym elementem pracy swojej wędki – wyrzut, praca przynęty w wodzie, walka oraz taniec zwycięstwa.  
 
Aktualnie w ofercie Corona Fishing znajduje się cały przekrój modeli Lamiglas, z których polscy wędkarze upodobali sobie doskonałe wędziska trociowe i łososiowe. Grupa wędek Salmon&Steelhead to połączenie dynamiki, wytrzymałości I ogromnej mocy każdej z wędzisk tej grupy. Na uznanie zasługują modele z serii Rogue River Special, Norwest Special, G1000 Series, Certified Pro Fiberglass, Certified Pro, XMG 50, Ti2000 Titanium / IM700 
 
55 lat na rynku
 
Lamiglas jest jedną z najstarszych na świecie firm produkujących wędki i akcesoria dla wędkarzy. Znana jest nie tylko z imponującej ilości modeli wędek, ale ich specjalizacji - z konstrukcji wędek ściśle przeznaczonych dla określonych warunków łowienia. Postrzegana jest jako firma konserwatywna, o funkcjonalnym podejściu do produkcji wędek. Przy produkcji łączy najnowsze osiągnięcia inżynierii z doświadczeniem i praktyką wędkarzy. Szczyci się stosowaniem do konstrukcji wędek i blanków najwyższej jakości komponentów. Lamiglas to marka z najwyższej półki, o międzynarodowej renomie. W trosce o klientów uruchomiła swoją nową stronę internetową www.lamigas.com  
 

Partnerzy

https://www.moczykije.pl/start/aktualnosci/254-lamiglas-i-corona-fishing-wedkarski-top-class.html
Do góry