Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish Turkish
17. 11. 01
Wpis dodał: Kulashaker
Odsłony: 11271

nowdrag44Dragon pozostawia konkurencję daleko w tyle. Nowa oferta sprzętowa na 2018 rok przedstawia się naprawdę bardzo ciekawie i interesująco. W dniach 28-29 października 2017 roku w hotelu i ośrodku spa Ossa w Rawie Mazowieckiej odbyły się pokazy nowości sprzętowych przygotowanych przez firmę Dragon. Licznie zgromadzeni goście, w tym handlowcy i przedstawiciele mediów mogli jako pierwsi zapoznać się z bardzo atrakcyjną ofertą.

Czytaj więcej
16. 04. 21
Wpis dodał: Kulashaker
Odsłony: 6385

haukiMiło nam powitać nowego partnera naszego serwisu. Jest nim nowa firma na naszym rynku HAUKIHUNTING.PL. Jest to wyłączny dystrybutor fińskich przynęt Snack Baits oraz australijskich wahadłówek Tasmanian Devil. Jednak jak sami mówią "są przede wszystkim wędkarzami" i dlatego doskonale wiedzą jak powinna pracować doskonała przynęta. Oprócz dystrybucji przynęt zajmują się też organizowaniem wyjazdów wędkarskich do Finlandii na tamtejsze drapieżniki. Serdecznie witamy w naszym wędkarskim gronie i zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą HAUKIHAUNTING.

15. 10. 26
Wpis dodał: Kulashaker
Odsłony: 5574

baitbox1Miło nam powitać nowego partnera naszego serwisu. Jest nim Centrum Wędkarskie BAITBOX.PL. Jest to sklep , który sprzedaje sprzęt wędkarski, a w szczególności sprzęt karpiowy. Jak sami mówią o sobie "U nas kupisz wszystko". W ofercie sklepu znajdziemy m.in. kulki proteinowe, zanęty, pellet, mixy, wędki, kołowrotki i wiele, wiele innych. Oferta sklepu jest bardzo bogata, znajdziemy w nim produkty takich firm jak: Solar, Sonik, Fox, Tandem Baits, Imperial Baits, Karel Nikl, Trakker, Daiwa, Bandit Carp i wiele innych. Marka BAITBOX to nie tylko sklep internetowy ale również sklep stacjonarny. W opinni wielu osób salon BAITBOX.PL jest jednym z najlepszych, jak nie najlepiej wyposażonym sklepem karpiowym w Polsce. Serdecznie zapraszamy.

15. 09. 06
Wpis dodał: Zbigniew - LUXOR
Odsłony: 5848
logorybka
 
 
 
 
 
 
 
Koleżanki, Koledzy wędkarze jeziorowi

-potencjalni uczestnicy projektu pt:

 

 - WIOSKA WĘDKARSKA - domy całoroczne za miastem nad jeziorem, katamaran - i nie tylko...  

 
a więc, zwolennicy bezpośredniego kontakt z naturą, zainteresowani wspólnym zorganizowaniem "nowego bycia i życia" w wędkarskim towarzystwie -
 
 
                                             
ZREALIZUJMY  TEN  PROJEKT !!!
 
Brak rywalizacji pomiędzy uczestnikami, a jeżeli już to ta zdrowa wędkarska - dająca satysfakcję i przyjemność, poczucie bezpieczeństwa finansowego, osobistego,- gwarancja nietykalności udziałów,- wzajemna lojalność uczestników i co najistotniejsze - "osobno - ale razem", w tym siła i gwarancja powodzenia tego przedsięwzięcia, prawdopodobnie na atrakcyjnych warunkach finansowych. Własny dach nad głową w nienagannie zorganizowanym otoczeniu, nieograniczony czas wędkowania, DOBRE TOWARZYSTWO - czy można oczekiwać więcej - aby tylko zdrowym być.
 
1380_widok_1_d
Sukces organizacyjny tego projektu, to także sukces finansowy w wymiarze aktualnie trudnym do oszacowania [ katamaran ] zwłaszcza, że rynek zbytu jest nieograniczony - UE, a także udział uczestników z poza naszego kraju. Takie ŻYCIE I BYCIE w wędkarskim stylu to sąsiad - wędkarz na dobre i złe, bycie potrzebnym, możliwość aktywnego działania w ramach tego, co sami zorganizujemy i utworzymy. Nareszcie byłaby możliwość "pogadania"- i nie tylko, we własnym gronie w naszym klubie [osobny obiekt] na tematy nas interesujące, i nikomu by to nie przeszkadzało....wiele można jeszcze o tym projekcie opowiadać, ale mam nadzieję że będzie to miało miejsce w trakcie spotkań z Państwem - zapraszam do kontaktu poważnie zainteresowanych przedsięwzięciem.
 
BYWA ŻE, MARZENIA ZMIENIAJĄ SIĘ W RZECZYWISTOŚĆ 
 
 
A SUKCESY PRZERASTAJĄ OCZEKIWANIA...


Z wędkarskim pozdrowieniem

Zbigniew - LUXOR

15. 07. 05
Wpis dodał: Kulashaker
Odsłony: 5317
kondzio01a.jpg Jak to mówią niedaleko pada jabłko od jabłoni. W piątkowy poranek piękny połów zaliczył najmłodszym członek z Teamu Moczykije. Konrad Zawadzki (10 lat)  z Gorzowa Wlkp bo to o nim właśnie mowa poszedł w ślady ojca i już teraz mimo tak młodego wieku depcze mu ostro po piętach. Metodą drgającej szczytówki złowił kilka naprawdę dużych ryb w tym kilka medalowych. Na szczególną uwagę zasługuje przepiękny lin 55 cm i 2,8 kg. Drugi złowiony lin był nie wiele mniejszy od poprzedniego bo mierzył 53 cm i warzył 2,5kg. 
Czytaj więcej
14. 01. 19
Wpis dodał: Kulashaker
Odsłony: 6220
cottbus2014.jpg
 
W dniu 18 stycznia 2014 r. w przygranicznej miejscowości Cottbus, odbyła się piąta już edycja wschodnich targów karpiowych - CARP MEETING COTTBUS. Jak sama nazwa wskazuje targi poświęcone były głównie wędkarstwu karpiowemu ale i nie tylko. Odwiedzający oprócz ogromnej ilości sprzętu karpiowego mogli zobaczyć też sporą gamę sprzętu przydatnego przy połowie sumów jak i innych ryb drapieżnych. Jak co roku organizatorzy zadbali również o to żeby nikt z odwiedzających targi nie chodził głody ani spragniony. Można było zjeść bardzo popularną w Niemczech bułeczkę z parówką i napić się piwka. Podczas trwania całych targów odbywały się multimedialne prezentacje sprzętu oraz technik połowu karpi. Pod koniec targów spośród odwiedzających został wylosowany szczęśliwiec, który wygrał skuter ufundowany przez centrum wędkarskie CARPFOOD24. Większość wystawianego sprzętu na targach można było bez problemu kupić w miarę przystępnych cenach, a jak ktoś trochę dokładniej poszukał to mógł natrafić na bardzo atrakcyjne cenowo okazje. Dużym plusem targów jest fakt, że możemy targować się o cenę ze sprzedającymi i często można nabyć super sprzęt w bardzo atrakcyjnej cenie. Dla przykładu podam, że udało nam się kupić 3 sztuki wędzisk SONIK SK3 za cenę 120 euro, czyli praktycznie trzy wędki w cenie jednej. Już za rok kolejne targi, na które serdecznie zapraszam bo naprawdę warto, a teraz zapraszam do obejrzenia fotorelacji z tegorocznej edycji.
Czytaj więcej

Partnerzy

https://www.moczykije.pl/start/aktualnosci.html
Do góry