Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish Turkish

TAAAKA RYBA

TRAFIŁA CI SIĘ DUŻA SZTUKA? ZGŁOŚ JĄ DO NASZEJ ZABAWY. KONKURS TRWA. Zachęcamy więc do przysyłania zdjęć ze złowionymi rybami wraz z opisem: jaka to ryba, ile ważyła, ile mierzyła, na jaką wzięła przynętę, jaką techniką była złowiona, jak długo trwał hol oraz kiedy i gdzie to się wydarzyło. Prosimy też o napisanie kilku słów o sobie i o swojej pasji wędkarskiej. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: "Gazeta Lubuska”, al. Niepodległości 25, 65-042 Zielona Góra, z dopiskiem "Taaaka ryba” lub zgłaszać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Łowcom największych okazów zostaną wręczone atrakcyjne nagrody.
 
ZAPRASZAMY DO ZABAWY
08. 03. 01
Wpis dodał: Kulashaker
Odsłony: 6429
klenkozakiewicz Pięknym kleniem postanowił pochwalić się nam Michał Kozakiewicz z koła PZW w Międzychodzie. Złowił ją 2 listopada w Warcie w Międzychodzie. – Na ryby wybrałem się o godzinie 10.00. Zabrałem ze sobą spinning Jaxon o długości 2,10 metra, z kołowrotkiem Jaxon Turbo VX350, na który nawinąłem żyłkę 0,31 Byron. Jak zawsze, zabrałem ze sobą spory zapas przeróżnych wahadłówek, które podczas łowienia co jakiś czas zmieniam – tłumaczy wędkarz.
Czytaj więcej
08. 02. 17
Wpis dodał: Kulashaker
Odsłony: 6906
szczupak_kaminska W naszym konkursach dosyć rzadko pokazujemy kobiety. Jednak i one coraz częściej są widoczne w wędką nad wodą i niejednokrotnie osiągają wyniki lepsze od mężczyzn. Tak było m.in. 18 listopada ub.r. nad Jeziorem Przemęckim.
    Po mniej więcej 30 minutach oczekiwania, spławik znów zniknął z powierzchni. - Zawsze, kiedy wędkujemy z Tadeuszem pomagamy sobie w podbieraniu ryby. Więc, aby kolega też coś podholował tego dnia, a nie miał żadnych brań, powiedziałam do niego „Ty go wyciągaj, a ja wezmę podbierak” – wyjaśnia pani Helena. – Tym razem jednak trzeba było wejść do wody. Gdybym wiedziała, że to będzie tak duży okaz, nie dałabym mu wędki – dodaje.
 
Czytaj więcej
08. 02. 07
Wpis dodał: Kulashaker
Odsłony: 6343
karp-walczakOdzyskały wolność 
Dwa przepiękne karpie zgłosił do naszego konkursu Robert Walczak z koła PZW nr w Nowej Soli. Obydwa zostały złowione 11 sierpnia ub.r. na zbiorniku Zabór III. Tego dnia wędkarz łowił metodą gruntową. Zestaw jakim dysponował to: wędzisko Shimano Hyperlop o długości 3,6 m, z kołowrotkiem Shimano Baitruner 10000 XTE i żyłką główną Okuma 0,28. Na haczyku zawisła proteinowa kulka Tandem Baits.
 
Czytaj więcej
08. 02. 03
Wpis dodał: Kulashaker
Odsłony: 6580
bolen krawczak Bolek zamiast garbusa 
 
Krzysztof Krawczak z Sulechowa postanowił pochwalić się okazem jaki udało mu się złowić 21 października w Pomorsku na Odrze. – Tego dnia nastawiłem się głównie na okonie. Wędkowałem metodą spinningową na tzw. boczny trok. Doszedłem aż do wejścia Odry do starorzecza, nazywane przez wędkarzy Starą Odrą. Okonie wtedy brały słabo. Postanowiłem więc, oddać jeszcze kilka rzutów i wracać do domu – opowiada wędkarz. 
 
Czytaj więcej
08. 01. 14
Wpis dodał: Kulashaker
Odsłony: 7038
Trzy ryby, które ważą w sumie prawie 43 kilogramy! To efekt wypraw wędkarskich naszych Czytelników.

Rekordową tołpygą pochwalił się nam Jan Zujewski z Lubska. Wędkarz 11 października ub.r. wybrał się razem z kolegą Czesławem na ryby nad jez. Jańsko koło Strużki.

Czytaj więcej

Partnerzy

https://www.moczykije.pl/taaaka-ryba.html
Do góry