Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish Turkish

Karp Festiwal 2008 Zabrze

08. 03. 23
Wpis dodał: Kulashaker
Odsłony: 6416
Karp festiwal 2008 już za nami. Oto relacja z imprezy jednego z naszych stałych czytelników.
 
-Na początek to wielki minus dla organizatora za miejsca parkingowe, zero przygotowania. Po wyjściu z samochodu grzęzło się po kostki w błocie wiele aut nie mogło wyjechać z tego powodu. Na targach wystawiały się firmy związane z : wędkarstwem, survivalem, militariami, myślistwem, nurkowaniem, paralotniarstwem, jachtingiem i wiele innych umilających nam czas wolny. Targi odwiedziło około 8500 zwiedzających. Są to jedne z największych imprez targowych w Polsce, skupiające całą branżę. 
Specyfiką tej imprezy było uczestniczenie w niej polskich producentów, wytwarzających wysokiej klasy sprzęt i akcesoria w bardzo atrakcyjnej cenie. Jest to również doskonała okazja dla handlowców zapoznania się z dużym wyborem polskiego sprzętu i zawarcia kontraktów handlowych. W Zabrzu zostały nagrodzone firmy, osoby, które brały udział w licznych konkursach nie tylko wędkarskich, a także za najlepsze zdjęcie o tematyce karpiowej. Prawdziwy debiut miała firma produkująca łódki zdalnie sterowane z Żagania, otrzymała także puchar za najlepszy produkt karpiowy roku. Organizowane były także co godzinę pokazy prezentujące możliwości łódki. Firma Tandem Baits w tym roku także wszystkich bardzo miło zaskoczyła , miała największą przestrzeń targową były wystawione namioty, łóżka, cała bateria wędzisk, kołowrotki, oraz produkty od dipów po flavery i Miksy, niestety nie było można nic z tej firmy kupić natomiast obecny był sklep „Krokodyl” z bardzo dużym asortymentem firmy Tandem Baits . Wędziska, kołowrotki , łóżka można było przetestować co także uczyniliśmy z nowym kijem TB – Invader. Firma także rozdawała za darmo próbki kulek oraz dipów przez co wszyscy ustawiali się w bardzo duże kolejki.
 
-Nagrodę główną publiczności za najlepszy produkt w kategorii sprzętu karpiowego na IV KARP FESTIWALU 2008 otrzymała firma TANDEM BAITS za wędzisko INVADER 12,6 FT (największe stoisko na festiwalu niestety nie byli przygotowani na 100% np. brakowało ulotek , katalogów w przeciwieństwie do konkurencji)
-I wyróżnienie dla firmy DESIGNE FISHING za wędkę DRAGON XM 80 KOMPLET MAX 4 / Firmy PROLOGIC/
-II wyróżnienie dla firmy POWER CARP za łódkę do wywozu zanęty i przynęty WARM BOAT X-2100 (na zdjęciach cena na targach to ok. 2 tyś zł)  
 
Wyniki Konkursu za najlepsze zdjęcie o tematyce karpiowej w konkursie FOTO KARP FESTIWAL 2008:
I miejsce: Paweł Kiermaszek - Rybnik
II miejsce: Roman Cierpiałowski - Kałków
III miejsce: Bogdan Gackowski - Świecie 
 

Partnerzy

https://www.moczykije.pl/start/aktualnosci/239-karp-festiwal-2008-zabrze.html
Do góry