Drukuj

WIOSKA WĘDKARSKA - I NIE TYLKO...

15. 09. 06
Wpis dodał: Zbigniew - LUXOR
Odsłony: 5552
logorybka
 
 
 
 
 
 
 
Koleżanki, Koledzy wędkarze jeziorowi

-potencjalni uczestnicy projektu pt:

 

 - WIOSKA WĘDKARSKA - domy całoroczne za miastem nad jeziorem, katamaran - i nie tylko...  

www.wioskawedkarska.ecom.com.pl
 
a więc, zwolennicy bezpośredniego kontakt z naturą, zainteresowani wspólnym zorganizowaniem "nowego bycia i życia" w wędkarskim towarzystwie -
 
 
                                             
ZREALIZUJMY  TEN  PROJEKT !!!
 
Brak rywalizacji pomiędzy uczestnikami, a jeżeli już to ta zdrowa wędkarska - dająca satysfakcję i przyjemność, poczucie bezpieczeństwa finansowego, osobistego,- gwarancja nietykalności udziałów,- wzajemna lojalność uczestników i co najistotniejsze - "osobno - ale razem", w tym siła i gwarancja powodzenia tego przedsięwzięcia, prawdopodobnie na atrakcyjnych warunkach finansowych. Własny dach nad głową w nienagannie zorganizowanym otoczeniu, nieograniczony czas wędkowania, DOBRE TOWARZYSTWO - czy można oczekiwać więcej - aby tylko zdrowym być.
 
1380_widok_1_d
Sukces organizacyjny tego projektu, to także sukces finansowy w wymiarze aktualnie trudnym do oszacowania [ katamaran ] zwłaszcza, że rynek zbytu jest nieograniczony - UE, a także udział uczestników z poza naszego kraju. Takie ŻYCIE I BYCIE w wędkarskim stylu to sąsiad - wędkarz na dobre i złe, bycie potrzebnym, możliwość aktywnego działania w ramach tego, co sami zorganizujemy i utworzymy. Nareszcie byłaby możliwość "pogadania"- i nie tylko, we własnym gronie w naszym klubie [osobny obiekt] na tematy nas interesujące, i nikomu by to nie przeszkadzało....wiele można jeszcze o tym projekcie opowiadać, ale mam nadzieję że będzie to miało miejsce w trakcie spotkań z Państwem - zapraszam do kontaktu poważnie zainteresowanych przedsięwzięciem.
 
BYWA ŻE, MARZENIA ZMIENIAJĄ SIĘ W RZECZYWISTOŚĆ 
 
 
A SUKCESY PRZERASTAJĄ OCZEKIWANIA...


Z wędkarskim pozdrowieniem

Zbigniew - LUXOR