Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish Turkish

Karp Fan - profesjonalne produkty karpiowe

09. 08. 19
Wpis dodał: Kulashaker
Odsłony: 10477
karpfan
 
Firma Karp Fan istnieje na polskim rynku od ponad 2 lat. W tak krótkim czasie zdążyła już pozyskać sobie grono zwolenników, którzy testując produkty firmy odnoszą liczne sukcesy na wielu łowiskach. Wyroby firmy Karp Fan tworzone są w oparciu o wyłącznie naturalne składniki pochodzące od najlepszych dostawców z kraju i zagranicy. Firma specjalizuje się w produktach karpiowych jednak zważywszy na to, że ciągle się rozwija cały czas rozszerza ofertę. Wśród pozycji firmy godne polecenia są zwłaszcza mixy do methody , boilies mixy , pellet super fish , bio dipy oraz liczne aromaty .
 
Przede wszystkim jednak dużą zaletą wyjątkowo skutecznych produktów firmy Karp Fan są konkurencyjne ceny. Firma rozumie potrzeby wędkarzy i stara się dostosować do ich możliwości, pozwalając im na kultywowanie swojego hobby przy niewielkim nakładzie finansowym.
 
Boilies mix
 
mini_119Boilies mix Super Fish 
Doskonały mix przygotowany z mieszanki naturalnych mączek rybnych, wzbogacony o betainę oraz proteiny mleczne. Bogate źródło naturalnego białka. Przy produkcji kulek mixy należy wzbogacić naturalnym olejem rybnym oraz Bio Comletem. Składniki te dołączone są do mixu. Kulki proteinowe wykonywane z mixu doskonale sprawdzają się w całorocznym łowieniu , zarówno na długich jak i krótkich zasiadkach. 
 
Boilies mix Corn & Hemp 
Popularny mix przygotowany z mączki kukurydzianej z dodatkiem konopi. Zawiera naturalne proteiny oraz białko roślinne. Ryby doskonale znają smak kukurydzy a konopie pobudza je do żerowania. Do produkcji kulek proteinowych polecamy dodatek naturalnego oleju z konopi, który dołączony jest do opakowania z Bio Completem CSL. 
 
Boilies mix 50/50
Jest to najpopularniejszy i najczęściej stosowany mix przez karpiarzy. Mieszankę tę można stosować cały rok. Zawiera węglowodany, proteiny a także dodatek wabiący ryby. Mix 50/50 można uzupełniać wieloma atraktorami uzyskując dowolne zapachy kulek proteinowych. Wszystkie mixy posiadają istotną zaletę dla wędkarzy; są dobre i tanie. 
 
Boilies mix strawberry 
Boilies mix strawberry to zupełnie nowy mix na rynku karpiowym. Składa się z wyselekcjonowanych komponentów, naturalnie barwionych atraktorami. Nadaje się na kilkudniowe zasiadki. Szczególnie polecany wiosną i jesienią. Do mixu zalecany jest Bio Complet truskawka w ilości 250 ml na 2 kg mixu, podnoszący walory zapachowe kulek.
 
Methoda Mix
 
mini2Methoda Mix jest skuteczną zanętą przez cały rok dzięki licznym składnikom smakowym oraz szerokiej gamie dodatków. Znajduje wielorakie zastosowanie w skutecznym łowieniu karpi a także innych ryb. Może być używane do napełniania koszyków zanętowych, oklejania sprężyn, ciężarków „paste” oraz worków PVA. Methoda mix super fish jest dodatkowo wzbogacona mikro pelletem co bardzo poprawia jej atrakcyjność.
 
Oferowana jest w trzech smakach :
 
- super fish( z mikro pelletem)
- corn & hemp ( kukurydza z konopiami)
- strawberry( truskawka)
 
Wszystkie wzbogacone są o betainę.  
   
Pellet
 
mini_118Pellet to jedna z najbardziej popularnych obecnie zanęt na karpie, leszcze, brzany i klenie. Pellet Karp Fan o smaku super fish to doskonałe źródło białka, węglowodanów i witamin potrzebnych rybom do prawidłowego rozwoju. Składniki są doskonale dobrane i zbilansowane pod względem energetycznym, a dodatek mączki z krwi wieprzowej oraz oleju rybnego znacznie podnosi atrakcyjność pelletu. Dostępne średnice to 3 mm, 5 mm , 10 mm, pakowany w wiadra i worki foliowe po 2 kg. 
 
 
 Bio Dip
 
mini_167Bio Dip to aromatyczna zalewa o konsystencji syropu. Została stworzona w celu podniesienia wartości zapachowej przynęty lub zanęty wędkarskiej. Nowoczesne wędkarstwo stawia przed dipami i aromatami większe wymagania niż przed aromatami spożywczymi, dlatego też nasze dipy i aromaty są produkowane na bazie najlepszych zapachów dostępnych na rynku wędkarskim. Bio Dipy Karp Fan głęboko aromatyzują przynęty, długo utrzymując jej oryginalny zapach. Dostępne smaki to: truskawka, banan, wanilia, miód, ryba, krewetka, kukurydza, monstrualny krab, śliwka, cynamon. Opakowanie 250 ml. 
 

Partnerzy

https://www.moczykije.pl/karpiowe-przysmaki-karpiowanie-119/288-karp-fan-profesjonalne-produkty-karpiowe.html
Do góry